štvrtok 3. marca 2016

MUŽI TO POTREBUJÚ ČASTEJŠIE..

Nie, naozaj tento článok nebude o tom, čo potrebujú častejšie robiť. Bude o tom, čo od nás potrebujú častejšie počuť. Muži potrebujú mať pri sebe ženu, ktorá za to stojí, a ktorá im dá najavo, že skutočne k sebe patria – bez ohľadu na to, ako dlho sú spolu. A to vieme dať najavo aj celkom obyčajnými vetami, ktoré si ani neuvedomujeme, že hovoríme..

Prosím a ďakujem. 
Totálna alfa - omega snáď každého vzťahu. Od mala nás učia, že toto sú "čarovné" slovíčka. No ony nimi vskutku sú. Nedovoľte, aby z vášho vzťahu zmizli práve tieto slovíčka. Ak z neho zmiznú ony, zmizne z neho aj vzájomná úcta. Nikdy nesmieme jeden druhého brať ako samozrejmosť, lebo situácia sa môže veľmi rýchlo zmeniť.

Dnes ti to pristane. 
Komu by sa nepáčila takáto lichôtka, však? Tak ako sa to páči nám ženám, tak sa to páči aj opačnému pohlaviu. Potrebujú totiž vedieť to, že sa nám skutočne páčia, aký majú skvelý účes, ako oceňujeme ich tréningy a pod.

Milujem ťa.
Staré známe. Netreba však tieto slová používať automaticky, avšak ani nie pričasto. Každý muž potrebuje pravidelne počuť, že je milovaný a že si ho jeho partnerka váži, že vždy bude na jeho strane.


Je pre mňa dôležité, čo vravíš. 
Tiež ste rady, keď vás niekto počúva, tak počúvajte aj vy svojho partnera. Taktiež vnímajte jeho pocity, podnety a naslúchajte mu. I keď mu to nepriamo dávame najavo tým, že sa s ním rozprávate o mnoho záležitostiach, predsa len muži potrebujú veci počuť priamo.

Už sa na teba veľmi teším.
Odišiel preč na určitú dobu a vám sa samozrejme cnie. Napíšte mu to. Ocení, ako o neho prejavujte záujem. Je jedno či ste od seba päťsto metrov, alebo tisíc kilometrov, dajme mu vedieť, že vám chýba, že sa veľmi tešíte na čas, keď budeme spolu, že na neho myslíme po celý deň...


Mrzí ma to, spravila som chybu. 
Áno, je síce ťažké priznať si chybu, ale ak ste naozaj na vine, jednoducho si ju priznajte. Nie je to vôbec žiadne ponižovanie, ako to berú mnohé ženy. Znamená to, že si vieme priznať svoju chybu a mrzí nás to.

Som veľmi rada, že sme spolu. 
Povedzte mu, že ste šťastná, že ste jeho ženou. Potom bude určite šťastný aj on. Dajte si niekedy pauzu od tohoto rušného sveta a zaspomínajte si na všetky vaše spomienky, prezerajte si fotky a nezabudnite podotknúť, že ste najšťastnejšou ženou práve vďaka nemu. 


14 komentárov:

 1. Ahoj, je to naozaj vydarený článok, skutočne aj muži potrebujú počuť tieto slová a zahriať na duši :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ahoj, taktiež som toho názoru, veď aj oni majú city.. Ďakujem☺

   Odstrániť
 2. Já dlouho neuměla dávat najevo své city, ale s momentálním partnerem to jde samo . :) Skvělý článek :)

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. To ma teší. Držím ti palce vo vzťahu♥ Ďakujem ☺

   Odstrániť
 3. krásny článok, stále ma viacej potešia slová ako nejaké darčeky, pretože viem že do tých slov dal niečo ♥ je super mať pri sebe osobu s ktorou si rozumieš a kráčaš spoločnou cestou :)

  TeenMumy

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem pekne.
   Výstižne si to napísala, súhlasím s tebou. ☺

   Odstrániť
 4. Přítel ode mě slýchává téměř všechno, tak snad je spokojený! :3

  Blogerka Klárka

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Síce ho nepoznám, ale určite je moc spokojný:)

   Odstrániť
 5. Pekné, mám kamarátka, ktorý sa síce po pochvale nič nepovie, ale z jeho pohľadu viem, že sa tomu teší. A aj ospravedlniť sa treba vedieť, hrať sa na nedostupnú a tváriť sa, že sa nič nestalo nie je dobré, treba si veci vyjasniť.
  Bianka

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Mám na to rovnaký názor. Je hlúpe hrať sa na nedostupnú, keď obaja vedia aká je skutočnosť. ☺

   Odstrániť
 6. pekný článok, ale malo by to fungovať obojstranne :)
  Drew's Beauty

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem :)
   To je jasné, že treba aby to fungovalo obojstranne. :)

   Odstrániť