sobota 8. júla 2017

2. NARODENINY BLOGU - ZLATÁ GIVEAWAY

Ahojte! 

Čas plynie naozaj rýchlo. Tentokrát ma o tom presvedčil fakt, že som sa ani nenazdala a už sú to dva roky, čo blogujem. Som naozaj vďačná za to všetko, čo mi blog za tie dva roky priniesol. Pri tejto príležitosti som si pre vás pripravila giveaway, ktorú som pomenovala "zlatá giveaway". Zapojila som svoju fantáziu a zapojila som do giveaway výrobky, ktoré majú zlatý obal, dizajn.. 

Tentokrát si budete môcť zasúťažiť o štyri produkty: prstienok s imitáciou zlata, hojivý zázrak a krém na nohy od Oriflame a o hodinky, ktoré vás prenesú tam, kde tomu dnes vravíme "vintage". 😊Pravidlá súťaže 

Zrejme ste si už zvykli, že pravidlá sú stále rovnaké a jednoduché. Stačí hodiť "páči sa mi to" na FB stránku blogu. Do komentáru mi napíšte vaše meno pod akým ste "lajkli" stránku a e-mail, aby som vás vedela kontaktovať v prípade výhry. 
Bola by som vám taktiež veľmi vďačná, keby ste mi napísali, čo sa vám na blogu páči, aké články vás zaujímajú, čo by ste radi uvítali alebo čo by ste naopak zmenili. 😇

Súťaž bude trvať do 21.7.!

10 komentárov:

 1. Na fb: Betka Vavrová
  E-mail: happyhorses35@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Fb: Soňa Čiripová
  E-mail: sonaciripova5@gmail.com
  ♥♥♥tvoj blog sa mi naozaj veĺmi páči, stále si veľmi rada prečítam o nejakej téme, vyberáš si naozaj veľmi zaujímavé témy a fakt super a hlavne rozumne o nich píšeš,prajem ti ešte veľa šťastia s tvojím blogom:))

  OdpovedaťOdstrániť
 3. FB : Markéta Hampeisová
  Mail : marketahampeisova01@gmail.com

  Miluju tvoje články new in, máme totiž podobný vkus a ráda nakupuju v second handech (ale skoro nikdy tam nenajdu tak hezké věci... :D)a pak strašně ráda čtu tvoje recenze :) Nejsou to klasické blogerkovské recenze na značky a produkty, které zná každý, ale už jsem díky tobě objevila nové produkty, které si nemůžu vynachválit a na které bych možná jinde nenarazila :)

  Protože ráda stalkuju lidi (hehe), líbily by se mi články z tvého života nebo názory, prostě něco osobnějšího :) Ale jinak mi na tvém blogu vůbec nic nechybí a moc moc ráda se sem vracím O:)

  OdpovedaťOdstrániť
 4. FB: Denisa Břízová
  E-mail: denisabrizova@seznam.cz
  Nejraději čtu tvoje recenze. :)

  OdpovedaťOdstrániť
 5. FB: Ft Cf
  Email: ftcf009@gmail.com
  Nejradši mám recenze, takže je asi jasné, co odpovím :D Ale baví mě i vaření, takže recepty :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Fb Iveta Hanischová, kolky7@seznam.cz recenze 💝

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Nejraději mám recenze. :)
  FB: Zdeňka Martináková
  zdenkamartinakova@gmail.com

  OdpovedaťOdstrániť
 8. Jééé všechno nejlepší :))
  Kosmetika recenze všechno :33
  fb: Renata Okáčová
  reninan@seznam.cz

  OdpovedaťOdstrániť